תופרים בזמן הפנוי? כך תבחרו בד נושם לקיץ בחוכמה

מזג האוויר במדינת ישראל הוא חם ברוב ימות השנה, כאשר תקופת הקיץ מובילה רבים למחשבות מחודשות בנוגע למלתחה, וזאת בעקבות החום העז שמשפיע מאוד על היכולת להתלבש ולהרגיש בנוח לאורך זמן. אם גם אתם מתכננים לתפור לעצמכם את הבגדים לקיץ בזמנכם הפנוי, אתם בוודאי מודעים לכך כי לבד יש חשיבות עצומה מבחינת הנוחות כמו גם היכולת לשהות למשך זמן רב מחוץ לבית, בחום העז. בשביל לבחור את הבדים הטובים ביותר לקיץ, הגיע הזמן שתכירו את חנות הבדים קנדה אשר מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם להתחדש בבדים מעולים – ובמשלוח מהיר עד הבית.

רכישה של בדים נושמים לקיץ – כל מה שצריך לדעת

אם עד לפני מספר שנים המגוון של הבדים היה מצומצם למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי משמעותי בעקבות פיתוח וייצור של בדים מעולים שיכולים להתאים באופן מושלם לקיץ הישראלי כמו למשל בד כותנה, פשתן, משי וג'רסי. שימו  לב כי פרמטר חשוב בתהליך הבחירה כולל את המשקל של הבד אשר מהווה גורם משמעותי לקבלת החלטות, מאחר וככל שהבד כבד יותר, כך הוא נוטה לחמם יותר את הגוף. בנוסף, צריך לקחת בחשבון כי בכל הקשור לבחירה של בדים, העדפה האישית היא זו שתאפשר לכם לקבל החלטה נכונה המותאמת לצרכים שלכם.  אם אתם מתלבטים לגבי בחירה של בדים, זה הזמן לקרוא מאמר עם עוד כמה טיפים שימושיים שיכולים לסייע לכם בתהליך הבחירה, בייחוד לאור העובדה כי בתהליך של בחירת הבדים צריך לקחת בחשבון את ההרכב של הבד כמו גם אופן האריגה שהוא פרמטר אשר משפיע גם על הרחקת החום מהגוף, בייחוד אם מדובר באריזה צפופה.

בבואכם לבחור בדים, שימו לב גם לבצע. צבעים בהירים עדיפים על צבעים כהים מאחר והם מחזירים את אור השמש, בניגוד לבדים כהים. בנוסף, לבד סינטטי אין יכולת לקרר את הגוף ועל כן העדיפו תמיד לבצע רכישה של בדים איכותיים דרך חנות המתמחה בתחום ומספקת לכם בדים טבעיים שיכולים להתאים באופן מושלם לקיץ הישראלי, כפי שאפשר למצוא באתר של חנות קנדה.

 

 

קנדה – חנות הבדים המובילה בישראל

חנות הבדים קנדה היא חנות ותיקה המחזיקה בשתי חנויות בדים פיזיות ברחוב נחלת בנימין, לצד אתר אינטרנטי אשר דרכו ניתן לבצע הזמנה אונליין של בדים, בהתאם לפריטים אותם אתם רוצים לתפור – החל מגופיות ועד לשורטסים. ענף הטקסטיל התקדם באופן משמעותי בעשור החולף ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של בדים מעולים שיכולים להתאים באופן מושלם לקיץ הישראלי – בד ויסוקזה, בד כותנה ועוד. מאחר ויש אינספור אפשרויות לבחירה, רצוי להתייעץ עם הצוות המקצועי של החנות אשר הוא בעל ניסיון של שנים ארוכות בתחום.

באמצעות פנייה לנציגי החנות תוכלו לא רק לבצע בחירה מדויקת של בדים, אלא גם לקבל ייעוץ מקצועי הכולל אפשרות לקבלת דוגמיות של בדים, כחלק מקבלת החלטות המותאמת בדיוק לצרכים שלכם כתופרים חובבים שרוצים ליצור לבד קולקציית קיץ מרשימה (ובעיקר פרקטית) המורכבת משימוש בבדים קלילים ונושמים שיכולים להתאים באופן מושלם לחום הלוהט.

לסיכום

בעת רכישה של בדים לקיץ צריך לשים דגש על מספר פרמטרים – צפיפות הבד, אופן האריגה, הרכב וכן רמת השקיפות. העדיפו לבצע רכישה של בדים בהירים במקום בדים כהים וכן לבחון את המגע על הגוף, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך לקבל תמורה המגיעה לידי ביטוי בשילוב של בדים בקולקציית קיץ, מעשה ידכם.

נגישות