הגיע הזמן להשתדרג: בואו ליהנות מרכב חדש עם ליסינג פרטי

אם הגעתם לגיל שבו אפשר להתחיל ליהנות מהחיים, זה הזמן לליסינג פרטי. מה זה ליסינג פרטי, מה היתרונות של העסקה ולמה כדאי לכם להשתדרג לרכב חדש? מתחילים.

ליסינג פרטי – מה זה בכלל?

אם יצא לכם איי פעם לשמוע על ליסינג פרטי ולא הבנתם מה זה, זה הזמן לעשות קצת סדר. ליסינג פרטי הוא אחד הפתרונות המבוקשים כיום ומדובר למעשה בדרך חדשה ונוחה מאד עבורכם ליהנות מרכב חדש ללא הלוואה. הגיע הזמן שלכם ליהנות מהחיים וליסינג פרטי היא הדרך שלכם לממש את זה. מיד נדבר על היתרונות של הליסינג הפרטי, אך אתם ודאי כבר מבינים שמדובר בעסקה משתלמת מאד.

העסקה במהותה היא דיי פשוטה – אתם לא צריכים לקחת הלוואה כדי לקנות רכב חדש ולהיכנס להוצאות מיותרות. בתוך כך, באמצעות הליסינג הפרטי תוכלו לקבל רכב חדש שעליו שלמו באמצעות מקדמה ולאחר מכן באמצעות תכנית תשלומים קבועה מראש. התשלומים יהיו נמוכים באופן יחסי לרכישת רכב חדש מחברה ובסוף תקופת התשלום תוכלו להחליט האם אתם רוכשים את הרכב או מחזירים אותו לחברה ובוחרים רכב חדש בעסקה חדשה.

כל היתרונות של הליסינג הפרטי

משתדרגים לרכב חדש

בזכות עסקת הליסינג הפרטי תוכלו להשתדרג לרכב חדש שסביר להניח לא הייתם יכולים להשיג בעסקת רכישה רגילה. אנחנו רוצים שתיהנו מהחיים ותנצלו את הזמן, מגיע לכם ליהנות ואין ספק שליסינג פרטי היא אופציה מעולה עבורכם למימון של רכב חדש ומשודרג שישפר את איכות החיים שלכם.

לא מתעסקים עם קנייה

אם יצא לכם כבר לרכוש רכב יד 2 אתם ודאי יודעים באיזה מאמץ מדובר וכמה אנרגיות אתם צריכים לבזבז. בליסינג פרטי העסקה היא נוחה מאד וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הרכב שאתם רוצים ולקחת אותו, בלי להתעסק בשיחות טלפוניות אין סופיות עם מוכרים פרטיים או העברת בעלות.

עסקה גמישה

אתם יכולים להחליט מה יהיה גובה המקדמה שאותה תשלמו לפני העסקה. אם אתם קצרים בתקציב, תמיד תוכלו לשלם מקדמה זולה יותר וכמובן לייקר את התשלומים החודשיים בצורה לא משמעותית. בנוסף, תמיד תוכלו לבחון את היכולת שלכם לשלם את ההחזר החודשי ואם תיקלעו לקשיים תוכלו לשנות עת תנאי העסקה.

 

 

אתם לא מושפעים מירידת הערך

כפי שאתם ודאי יודעים, ככל שהרכב ותיק יותר ועושה יותר קילומטרים, כך הערך שלו יורד. כשאתם לוקחים רכב בליסינג פרטי אתם למעשה לא מושפעים מירידת הערך שלו וזה כמובן יתרון משמעותי מאד. הנושא של ירידת הערך של הרכב שקוף עבורכם לחלוטין ואתם לא תהיו אלה שתספגו אותה.

מגוון רחב של רכבים

כפי שציינו, זה הזמן שלכם ליהנות מהחיים וכשאתם לוקחים רכב מליסינג פרטי תוכלו לבחור אותו מתוך מגוון רחב של רכבים. לכן, זה לא משנה איזה רכב תרצו לקחת, אין סיכוי שלא תמצאו אותו בהיצע הרחב.

נהנים מראש שקט

אם אתם ממש רוצים ראש שקט אתם יכולים לקחת רכב בעסקה שנקראת "ראש שקט". העסקה הזו כוללת כיסוי ביטוחי וטיפולים, מה שאומר שאתם פשוט לא צריכים לדאוג לשום דבר, שמים דלק ונוסעים. זה אמנם עולה קצת יותר כסף פר חודש, אך האמינו לנו שזה שווה כל שקל.

לסיכום

אם הגעתם לגיל שבו אפשר ליהנות מהחיים אנחנו בהחלט ממליצים לכם להשתדרג ברכב חדש באמצעות עסקה של ליסינג פרטי משתלמת. מדובר בעסקה נוחה מאד ומגיע לכם לחשוב קצת על עצמכם.

נגישות