שומרים על עור הפנים מתוח: 5 מוצרי קוסמטיקה שכדאי להשתמש בהם בגיל מבוגר

גם בגיל מבוגר צריך וכדאי לשמור על עור הפנים, וזאת באמצעות מוצרי קוסמטיקה איכותיים. למעשה, בעידן שבו חברות מובילות מצליחות לפתח מוצרים איכותיים שנועדו לסייע לטובת טשטוש של קמטים, מיצוק העור וכן יצירה של מראה עור רענן וקורן – בכל גיל. מהם המוצרים שכדאי להשתמש בהם כבר עכשיו? להלן סקירה שכל אישה בגיל מבוגר צריכה לקרוא, וליישם בשגרת הטיפוח.

קרם עיניים

מוצר קוסמטיקה שכדאי מאוד להשתמש מאוד בכל גיל ובוודאי בגיל מבוגרים הוא קרם עיניים. אזור העיניים הוא אזור דק מאוד ולכן נוטה להתקמט במהירות, לצד נפיחות וכן "עיגולים שחורים" מתחת לעיניים אשר יוצר מראה עייף ולא מחמיא. על כן, רכישה של קרם עיניים לקמטים של iconix מהווה הזדמנות מצוינת להשקיע את הכסף בחוכמה, וזאת בשל מוצר שנועד לסייע לטובת מיצוק והפחתה של עיגולים שחורים כמו גם שקיות מתחת לעיניים, במחיר מצוין ועם משלוח מהיר עד הבית.

קרם לחות

קרם לחות הוא אחד ממוצרי הקוסמטיקה החשובים ביותר, אם לא החשוב ביותר, בכל גיל ובוודאי בגיל מבוגר. בגילאים מבוגרים חשוב מאוד להזין את העור באמצעות לחות מוגברת אשר נועד לסייע לטובת יצירה של מראה עור בריא, וקורן.  כאן תמצאו מדריך אשר מסביר כיצד לבחור את קרם הפנים האידיאלי, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של שגרת טיפוח אפקטיבית המבוססת על שימוש בקרם לחות בבוקר ובערב. מאחר ומדובר במוצר שימושי מאוד, בחרו במוצר עם אריזה חסכונית שיספיק למספר רב של שימושים.

 

 

קרם לילה

קרם לילה מיועד בעבור שיקום עור הפנים כמו גם  להעשיר את העור בלחות מוגברת. כיום ניתן לבצע רכישה של קרם לילה המיועד בעבור עור בוגר, כאשר שימו לב כי אתן רוכשות קרם לילה עם רכיבים פעילים שנועדו להוביל ליצירה של שגרת טיפוח נכונה המבוססת בין היתר על שילוב של הקרם הזה בשגרה. הקפדה על רכישה דרך חברה מקצועית אשר משקיעה זמן רב בפיתוח של קרם לילה עוצמתי שנועד לסייע לטובת טשטוש של קמטים, מיצוק העור כמו גם הזנה של העור במהלך הלילה, כאשר בבוקר שוטפים היטב את הקרם באמצעות סבון ייעודי המותאם לעור בוגר.

סרום רטינול

אחד מהפיתוחים המסקרנים ביותר בעולם הביוטי והטיפוח הוא ללא ספק סרום מסוג רטינול. מדובר בסרום איכותי המיועד לטובת יצירה של מראה עור אחיד וזוהר, והוא מתאים לכל סוגי העור. בסרום הזה משתמשים בלילה, וזאת בשל החומרים הפעילים המצויים בו. שימו לב להשתמש בו בטפיחות עדינות על הפנים, ומיד לאחר מכן למרוח קרם לחות, לטובת יצירה של אפקט משמעותי מבחינת הנראות והמרקם של עור הפנים.

מסכת בד

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר חברות מצליחות לפתח מסכות בד עשירות בחומרים מזינים כמו נוגדי חמצון, לחות ועוד. אחת לשבוע הניחו על הפנים את המסכה למשך כרבע שעה, ולאחר מכן הספיגו את החומר בטפיחות עדינות על הפנים, לטובת יצירה של עור פנים זוהר ובריא.

לסיכום

שגרת טיפוח נכונה בגיל מבוגר מבוססת על שימוש בתכשירים ייעודים כמו קרם עיניים, לחות, סרום לצד מסכת בד. לפני שאתן מבצעות רכישה חשוב לבצע אבחון של העור אצל קוסמטיקאית מומחית, ובהתאם לכך להתאים את המוצרים כך שהם יעניקו לכן את האפקט הרצוי – עור מתוח, בריא וקורן, גם בגיל מבוגר וכחלק משגרת טיפוח נכונה המבוססת על התאמה של מוצרים ייעודים.

נגישות