ידיעות בניחוח יהודי: הכירו את כיפה – אתר החדשות הבא שלכם

אתר כיפה מהווה אתר מרכזי בקרב הציבור הדתי. האתר שהוקם כבר בשנת 2000 נחשב כיום כאתר מוביל ואהוד, נחשב כאתר שבו ניתן למצוא את כל העדכונים שנוגעים ליהדות, לפוליטיקה ולשלל נישות נוספות. נישות שברובן בעלות אופי יהודי, אם כי לא בהכרח. מה אם כן הופך את אתר כיפה למוביל במגזר הדתי, איזה ערך מוסף הוא יודע להציע לגולשים, איזה מידע מעניין לצד מידע עדכני ניתן למצוא בו, כיצד הוא מסייע בתחום התפילות ושמירת השבת, אלו קטגוריות כלליות הוא מכיל ואלו קטגוריות בעלות מהות יהודית מובהקת? מוזמנים להצטרף לאינספור גולשים אדוקים שנהנים מהאתר לכל אורך השנה.

התייחסות מקיפה לפן הדתי

אתר כיפה הוא אתר חדשות לכל דבר. באתר תקבלו את החדשות החמות והעדכניות ביותר, כיאה לאתרי חדשות מובילים. עם זאת, אתר כיפה ניחן בזהות ייחודית, מציע לקהל הגולשים מידע אותנטי ומקיף בכול הנוגע לזווית היהודית. חדשות כיפה סוקרים את הפוליטיקה באופן מקצועי, כולל מבזקי חדשות וסקירות מקיפות בכול הנוגע להיבט הפוליטי והביטחוני, אם כי גם הרבה מעבר. אומנם כאן לא תמצאו מדור רכילות או מדור ספורט, אך כן התייחסות מקיפה לפן הדתי יהודי. זה כולל מדור "שאל את הרב" בו ניתן להציף שאלות רלוונטיות, פריסה של בתי כנסת ומקוואות לאורך הארץ, לוח שנה עברי לועזי שכולל זמני יציאת וכניסת שבת (לצד שילוב של מגוון אירועים יהודים), נוסחי תפילות ואף ישנה קטגוריית "זמני היום" שמעניקה מידע חשוב לגבי זמנים מדויקים עבור נשיאת תפילה.

 

 

אקטואליה במיטבה

כאמור, לצד מידע מקיף בתחום היהדות, מדובר במדור אקטואליה לכל דבר. מכאן שלצד דף ראשי שפורס את החדשות הטריות ביותר בתחום הפוליטי בטחוני, גם יש מדור שמדבר על נדל"ן, על כסף ואף יש מדור דעות בו מוצעות סקירות מרתקות בשלל נושאים מהיום יום. כמו כן, באתר כיפה תמצאו מידע מעניין גם עבור הגוף והנשמה. מידע מחדש, מרענן ומעורר השראה. כך למשל מחכים לכם באתר מדורים מתחום הברנז'ה, מתחום היחסים ואפילו מדורים בנושאי אופנה, כאשר כל קטגוריה נותנת מקום של כבוד לזווית הדתית.

פרשת השבוע ועוד

מבקשים הצצה למגוון ההיבטים שנוגעים ליהדות? ובכן באתר כיפה ישנה קטגוריה ייעודית עבור פרשת השבוע, בה תלמדו הקשרים מרתקים לגבי המציאות שבה אנו חיים. ישנו מדור יחסים שמציג את הזווית הדתית, אך לא רק. ישנו מדור אוכל שמביא לגולשים כל מה שטעים (וכשר). קיים מדור הורים שמדבר על הדברים החשובים באמת. קיים מדור הריון ולידה שחושף מידע בריאותי וכללי לצד מידע הלכתי וכדומה. מה מעבר? יש כתבות וידאו איכותיות, יש עדכונים לגבי שלל אירועים בעלי גוון יהודי, יש חשיפה חשובה למגוון פרויקטים מעניינים שנוגעים למגזר ועוד.

בין קודש לחול

לאור כל זאת אתר כיפה משגשג ומושך קוראים רבים. אז בין אם מבקשים מידע לגבי ספירת העומר, בין אם יש שאלה שמבקשים להפנות לרב ובין אם מבקשים לדעת מתי נכנסת השבת, טוב להכיר את אתר כיפה. אתר שמשלב נכונה בין אקטואליה ליהדות, בין נושאי יום יום לנושאי קדושה, ובין נושאים בוערים לבין נושאים שנוגעים לזמן הפנאי. מוזמנים לשמור את האתר במועדפים ולזכור שאם צרכים מענה מידי לגבי הלכה, נוסח תפילה, שעת תפילה, או תאריך של יום חג, אתר כיפה נמצא לרשותכם במרחק לחיצת כפתור.

נגישות