אולי התרומה שלכם תגשים את החלום הבא: הכירו את עמותת משאלות

עמותת משאלות הוקמה בשנת 2015 והיא עוסקת בהגשמת משאלות עבור ילדים, בני נוער ומבוגרים החולים במחלות כרוניות ובעלי צרכים מיוחדים. מדובר בעמותה מוערכת שפועלת מזה שנים לטובת הגשמת המטרה הזו, כאשר הייחודיות שלה מגיעה לידי ביטוי במערך התנדבותי המתבצע על ידי ישראלים מכל חלקי החברה הישראלית שרואים בפעילות הזו כחלק ממשימת חיים. בסקירה הזו נציג לכם את כל מה שצריך לדעת אודות הפעילות הענפה של עמותה שמצליחה בעבודה קשה ובעשייה מבורכת לסייע ולתמוך, בהתנדבות מלאה ותוך שימת דגש על קידום של פעילות חברתית המתבצעת בשיתוף פעולה מלא ועם דגש על ערכים של חברות, ערבות וסיוע הדדי מצד כלל הציבור.

סיוע לילדים, בני נוער ומבוגרים עם צרכים מיוחדים במסגרת של התנדבות

ילדים עם צרכים מיוחדים זקוקים לסיוע ותמיכה המתבצעים במסגרת של  פעילויות פנאי והזדמנויות אחרות כמו למשל הגשמת חלומות, לטובת צמיחה והתפתחות. מדובר באוכלוסייה רגישה מאוד הסובלת מקשת רחב של מצבים פיזיים ורגשיים הדורשים התערבות מצד גורמי מקצוע, חינוך ורווחה. עמותת משאלות היא עמותה מוערכת בתחומה שחרטה על דגלה לספק לאותם ילדים, בני נוער ומבוגרים עם צרכים מיוחדים את המעטפת המקצועית הטובה והאיכותית ביותר, באמצעות פעילות התנדבותית המתבצעת במסגרת של הגשמת חלומות, ימי כיף, חוגים ופעילויות לצד שמירה על קשר הדוק עם המשפחות, כחלק ממערך תמיכה המתבצע לכל אורך ימות השנה.

הפעילות של העמותה הזו הצליחה ברבות השנים לסייע לאלפי משפחות בישראל לקבל את המענה לו הם זקוקים, גם בפן הרגשי אבל גם בפן החברתי, כחלק מקידום של ימי גיבוש וכן פעילויות המותאמות באופן מדויק לצרכים של ילדים ובני נוער הסובלים מקשת רחבה של בעיות בריאותיות הפוגעות באופן ישיר בבריאות ובאיכות החיים.

 

 

ממשיכים את הפעילות הענפה באמצעות תרומה

הפעילות של עמותת משאלות מבוססת רובה ככולה על תרומות המגיעות מהציבור. בשביל להמשיך ולקדם את הפעילות הכוללת הגשמת חלומות וכן פעילויות פנאי ונופש, תרומה שלכם יכולה לסייע לטובת קידום של מהלכים שיניבו את היכולת להרחיב את היקף הפעילות לכמה שיותר ילדים, בני נוער ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים. מדובר באוכלוסייה רגישה הזקוקה לתמיכה וסיוע בשל מגוון רחב של אתגרים פיזיים, קוגניטיביים ורגשיים המשפיעים באופן ישיר על איכות החיים שלהם. עמותת משאלות עוזרת לטובת הגשמת החלומות ויצירה של איכות חיים טובה יותר המתבצעת במסגרת של מעטפת מקצועית. לילדים עם צרכים מיוחדים חשוב לקבל את התמיכה והסיוע שיעזרו להם למצות את הפוטנציאל, ועל כן באמצעות תמיכה פיננסית המתקבלת מציבור התורמים הפרטיים כמו גם קרנות, ניתן ליצור בעבורכם את היכולת לקבל תמכה וסיוע לכל אורך הדרך, ללא כוונת רווח ועם שימת דגש על ניצול הכוח של הקהילה המורכבת ממתנדבים ומתנדבות של עמותת משאלות.

לסיכום

הפעילות הענפה של עמותת משאלות מצליחה ליצור שינוי ממשי בחייהם של אלפי משפחות במדינת ישראל, כפי שניתן להתרשם מהתגובות האוהדות באתר הרשמי של העמותה. כבני הגיל השלישי שמבינים כי לסיוע ותמיכה לקהילה יש השפעה חיובית ובעלת השלכות ארוכות טווח, אין ספק כי תרומה שלכם מהווה הזדמנות נהדרת להמשיך ולקדם את העשייה החברתית המרגשת המתבצעת לכל אורך השנה. מדובר בעמותה הרשומה כחוק, ועל כן תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם ובכך תורמים לקידום של מטרות חברתיות בעלות השפעה ישירה על איכות החיים של אלפי ילדים, בני נוער ומבוגרים עם צרכים מיוחדים.

נגישות