האתר שתומך בעסקים ישראליים: הכירו את דפי כתום

עסקים זקוקים ללקוחות ולקוחות זקוקים לעסקים ואם אין מה שיחבר בין השניים, אין עתיד לעסקים! כמובן, יש פלטפורמות רבות שנותנות מענה לאתגר זה, אך אחת היותר מיוחדות שבהן, הוא אתר בשם "דפי כתום". מה סיפורו המיוחד של האתר? למי הוא עשוי לסייע וכיצד?

אתר מיוחד סביב קהילה מיוחדת

אתרים רבים "מחברים" בין עסקים לבין לקוחותיהם הפוטנציאליים. אלה הם אינדקסים של עסקים, אתרים של עסקים ספציפיים, עמודים עבורם ברשתות חברתיות בולטות ועוד. חלקם כללי וחלקם יותר ממוקד, כאשר אחד המיקודים החשובים ביותר הוא מההיבט הגיאוגרפי. זאת, מאחר שלקוחות מחפשים באופן טבעי, עסקים אשר קרובים אליהם ונוחים להגעה. ניתן למשל לבצע חיפוש עסקים באתר דפי כתום ביהודה ושומרון, בקלות ובמהירות. מזווית אחרת, לעתים מעוניינים לתמוך דווקא בעסקים באזור מסוים, בין אם זה העיר שבה אתם גרים או עסקים אשר סובלים מחרם מסיבה כזו או אחרת. כך הדבר, לגבי עסקים באזור יש”ע: עסקים בהר חברון, גוש עציון, יהודה, שומרון, בנימין, בקעת הירדן, צפון ים המלח וכן עסקים של מגורשי גוש קטיף. עסקים אלה, מתמודדים מזה שנים עם פגיעה בהכנסותיהם, מצד מי שמחרימים ולעתים גם משמיצים אותם, על בסיס פוליטי. בארץ וגם ברחבי העולם. כמשקל נגד לכך, קמו יוזמות שונות אשר פועלות לחיזוק העסקים ביישובים אלה. במסגרת יוזמות מסוג זה, הוקם בשנת 2009 בין השאר אתר "דפי כתום".

 

 

חיבור בין עסקים ללקוחותיהם

האתר מציג עסקים ביש"ע, עם המידע הבסיסי לגבי העסק והדרך ליצור איתו קשר. זאת על פי קטגוריות שונות, בהן עסקים בתחומי התיירות, החקלאות, המזון, מחשבים, נדל״ן, מתנות, אומנות, אופנה, אירועים, דפוס, דת, חוגים, חינוך, ביטוח, בניין, בריאות, טיפוח, תחבורה, תרבות ומסחר. כמו כן, ישנן באתר הקטגוריות הכלליות למשפחה, למשרד, ציבורי ו”מקצועי". בדפי כתום תמצאו גם קופונים אשר מציעים עסקים שונים ביו"ש.

האתר כולל למעשה גם תכנים שהם מעבר לתכנים בנוסח אינדקס עסקים. יש בו גם מאמרים מסוגים שונים, לצד סרטונים מעניינים ("כתום TV”) וכן מגוון לוחות (לוח רכב, נדל"ן, יד 2 ודרושים). היבט זה משרת גם את העסקים וגם את לקוחותיהם. כיצד? עבור הקהל הכללי, אלה תכנים מעניינים שמושכים אותם שוב ושוב לאתר ושומרים אותו בתודעה. עבור העסקים אשר מפרסמים בו, היבט זה מגדיל את הסיכוי שהם יקבלו פניות דרכו.

פתרונות שיווק

דפי כתום הוא גם עסק בפני עצמו, אשר מציע פתרונות שיווק לכל אזור יש”ע. זאת, באמצעות יועצי מדיה ונותני שירות בכירים, שהם תושבי יש”ע ומחוברים לחיים באזורים אלה ולפעילות "על הקרקע" בהם. במסגרת זו ניתן לקבל

  • שירותי פרסום במדריך העסקים – כפרסום חינמי או מקודם או עליון.
  • אתר אינטרנט רספונסיבי – שירותי עיצוב אישי, פיתוח ואירוח אתרי אינטרנט עסקיים.
  • שירותי עיצוב גרפי – שירותי עיצוב לוגו לעסקים, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב של באנרים, פלאיירים ועוד.

כל זאת, זמין בחבילות עסקיות שונות כגון חבילת פרסום אינטרנטית או חבילת עיצוב ומיתוג ובמחיר של החל מ-3,000 ש"ח. בסך הכול, דפי כתום מציע את כל הדרוש לעסק הממוצע, מבחינת פרסום ושיווק.

לסיכום

כישראלים, כצרכנים ובוודאי אם אתם תושבי אזורים אלה, כדאי לכם להכיר את אתר דפי כתום. מומלץ להיכנס אליו, לנסות את שרותיו ולשמור את הקישור בדפדפן. כך גם תרוויחו ערך מוסף פשוט ושימושי כצרכנים וגם תקבלו את הערך המוסף של תמיכה בעסקים ישראליים וסיוע להם לעמוד מול תופעת ההחרמות.

נגישות