כל ספרי הקודש במקום אחד: הכירו את אתר אוצר הספרים

האם עולם הקודש והרוח היהודית קרוב גם ללב שלכם? אם התשובה שלכם היא כן אז אנחנו בטוחים שמאז ומתמיד יצא לכם לחפש ספרי קודש ואנחנו רק יכולים לנחש שזה תמיד היה קל. עד היום מי שרצה לרכוש ספרים כאלו צריך היה לחפש את הספר הספציפי בחנויות שונות ולא תמיד אפשר היה למצוא ספר מסוים בכל חנות. מי שכן הצליח למצוא את הספר המבוקש גילה הרבה פעמים שהוא עולה מעט יקר. בטח תשמחו לדעת שמהיום זה כבר ממש לא המצב. אנו רוצים להכיר לכם אתר נהדר בשם אוצר ספרים שבו תוכלו לרכוש מהיום את כל ספרי הקודש שאתם מחפשים – הנה כל מה שחשוב ומעניין לדעת לגביו.

כל הספרים שאתם מחפשים במקום אחד

אז קודם כל בואו נדבר על ההיצע הענק של ספרי קודש שתוכלו למצוא באתר ספרים. קחו למשל את ספרי הרב אבינר שהפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולריים עד כדי כך שבהרבה מאד חנויות פשוט כבר אי אפשר להשיג אותם. באתר אוצר ספרים התמונה שונה בתכלית. אפשר למצוא את ספרי הרב אבינר מכל ההוצאות ונדיר לראות ספר שלא תמצאו שם: מוסר אביך עם פירוש הרב אבינר, תמימי הדרך, ספר בר מצווה של הרב ועוד.

כמובן שזה לא הכול. הנה כמה מהקטגוריות המובילות באתר:

  • תנ״ך ופירושים: חומשים ומקראות גדולות, פירושים על התורה, פירושים על התנ״ך, ספרי עזר וספרים נלווים.
  • גמרא ומשניות: משניות קהתי, משניות זכר חנוך, מסורת הש״ס, וגשל, טלמן, ירושלמי בהוצאת עוז והדר ועוד.
  • הלכה ושו״ת: רמב״ם ומשנה תורה לרמב״ם, ספרי ארבעה טורים, כל ספרי שולחן ערוך, מגוון ספרי הלכה וספרי שאלות ותשובות.
  • קבלה וחסידות: חסידות גור, חב״ד, ברסלב, כל ספרי הקבלה כולל ספר הזוהר ופירושים.
  • סידורים וחומשים: חוק לישראל, תיקונים, סידורים, מחזורים, ספרי תהילים, סליחות, תפילות ועוד.
  • שונות: ספרי מוסר, השקפה ואמונה, הגות ומחשבת ישראל, ספרים על זוגיות בינו לבינה, ספרים על שלום בית, ספרי פסיכולוגיה מנקודת המבט היהודית ועוד.

כמובן שכל אלו הן דוגמאות על קצה המזלג וכפי שאתם יכולים לראות מדובר בהיצע עצום של ספרים.

 

 

תשלום מהיר ומאובטח

התשלום באתר מאובטח לפי תקן מחמיר, אך חשוב לדעת שאם אתם עדיין לא מרגישים בנוח להשאיר את פרטי הקשר שלכם באינטרנט, תוכלו לבחור את כל הספרים שאתם מעוניינים בהם, להוסיף אל סל הקניות ולבחור באפשרות הנוחה של תשלום בטלפון כאשר נציג של האתר יחזור אליכם וייקח את התשלום.

משלוחים מהירים לכל רחבי הארץ

כל המשלוחים מאתר אוצר ספרים יגיעו אליכם בתוך שני ימי עסקים בלבד מעבר ליום ההזמנה עצמה. שימו לב כי באתר מפורטים תנאי המשלוח וכי ניתן ליהנות ממשלוחים חינם עד הבית בהרבה מאד מקרים, אבל גם אלו תוכלו לבחור בכל מקרה במשלוח עם שליח עד הבית. בעלות מצחיקה של פחות משלושים שקלים.

האם ניתן לאסוף את הספרים באופן עצמאי?

בהחלט. מי שמעוניין לחסוך את זמן ותעריפי המשלוח יכול לבחור תמיד באפשרות של איסוף עצמי מהמחסן שבכתובת בית הדפוס 31 בירושלים (שכונת גבעת שאול בסמוך לסניף אושר עד).

לסיכום

בסופו של דבר מדובר על אתר ייחודי שמאפשר לכל אחד ליהנות ממגוון עצום של ספרי קודש מעולים במחירים משתלמים ועם אפשרויות רכישה ושילוח שונות. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים ספר לארון הספרים היהודי, חסכו לעצמכם הרבה זמן יקר וכסף והיכנסו קודם כל לאתר אוצר ספרים.

נגישות