אף פעם לא מאוחר להשקיע בעצמנו: מגוון הרצאות אונליין מעשירות מחכות לכם באתר Screenz!

בעולם המודרני, אין סוף לאפשרויות מבחינת היכולת של כל אחד ואחת לקדם את עצמו ולהתפתח מבחינה אישית ומקצועית, גם בגיל השלישי. למעשה, בגיל השלישי ועם שפע של זמן פנוי, אפשר לנצל את הזמן לטובת העשרה המתבצעת באמצעות אתרים כמו למשל אתר סקרינז. מדובר בפלטפורמה חדשנית וראשונה מסוגה מישראל אשר מאפשרת לכם באמצעות רכישה של מנוי לצפות במגוון רחב של תכנים אשר כוללים הרצאות, כיתות אמן וסדנאות. מה תוכלו למצוא באתר? כל הפרטים בסקירה הבאה.

מעל ל-2,000 שעות תוכן – בלחיצת כפתור

הדרך למימוש של פוטנציאל עובר דרך ארבעה אפיקים – גוף, נפש, רוח ושכל. באתר סקרינז תוכלו לצפות בשפע של תכנים ממוקדים אשר נבחרו בקפידה על ידי עורכי האתר, וזאת מתוך מטרה לספק לכם את היכולת לקבל כלים משמעותיים שבהם תוכלו להשתמש בכל תחום בחיים, החל ממערכת היחסים שלכם ועד השקט הנפשי וכן הרחבת תודעה. האתר סקרינז הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל להעשיר ולשדרג את הזמן הפנוי, הן בשל שפע של תכנים הניתנים לצפייה אונליין ומכל מקום והן בשל היכולת לקחת חלק בסדנאות כמו גם הרצאות שיעשירו לכם את הידע, כאשר היתרון נובע בין היתר בשל היכולת לקבל גישה חופשית ומלאה לכל התכנים, לצד אפשרות לצפייה משני מכשירים במקביל.

אלפי מנויים – ומה איתכם?

הגישה החופשית לאלפי תכנים היא זו שהופכת את אתר סקרינז לבעל פוטנציאל אדיר, בייחוד בעידן שבו רבים מבינים כי הנושא של התפתחות אישית כמו גם מקצועית הוא בעל משמעות – בכל גיל, ובוודאי בעבור מי שכבר הגיע לגיל השלישי ורוצה לנצל את הכלים והידע אותו צבר, לטובת שינוי חיובי בכל תחומי החיים. על כן, באמצעות הרשמה ורכישה של מנוי תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי מנויים שכבר עכשיו מנצלים את דמי המנוי לטובת יצירה של חווית צפייה בעלת השפעה חיובית, כאשר בין הנושאים הבולטים באתר ניתן למנות בין היתר את תחום הפסיכולוגיה והנפש, רוח ופילוסופיה, עסקים, יחסים, תנועה, ספרות וטכנולוגיה, מדע, שוק התעסוקה, מוזיקה, אומנות ועיצוב, פוליטיקה ועוד שפע של נושאים שאותם כאמור מעבירים מיטב המרצים והמרצות.

 

 

העולם החדש כבר כאן

אם התרגלתם לקבל מידע באמצעות רכישה של סרטים או הזמנה של כרטיסים להרצאות, עכשיו ניתן להצטרף לעולם החדש אשר מבוסס על יכולת לקבל שפע של תכנים בלחיצת כפתור, ומבלי לצאת מהבית. הפלטפורמה של אתר סקרינז מאפשרת לבני הגיל השלישי לצפות בהרצאות מרתקות כמו למשל ההרצאה של פרופ' יורם יובל בנושא לפסיכולוגיה מעשית, ואף לקחת חלק בעצמכם במסגרת של אינטראקציה המתבצעת בעת הצפייה, כאשר תוכלו לראות מי צופה ביחד איתכם ואף להעלות שאלות מהבית או מהמשרד, כל זאת מתוך מטרה להפוך את החוויה של הצפייה לאינטראקטיבית ובעלת השפעה ישירה על היכולת שלכם להתפתח בכל תחום. אף פעם לא מאוחר מדי בשביל להשתפר ולשדרג את איכות החיים, ועל כן בעת רכישה של דמי מנוי, תוכלו להוביל ליצירה של מענה שבמסגרתו אתם משקיעים קודם כל בעצמכם ואף בבני המשפחה והחברים שיכולים לצפות ביחד איתכם, ובכך לשדרג את הזמן הפנוי.

לסיכום

אתר סקרינז הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל ליצור חווית צפייה חדשנית ובעלת ערך מוסף, וזאת בשל אלפי שעות תוכן מרתקות במגוון נושאים. נכון להיום רשומים לאתר אלפי מנויים, וכעת הגיע הזמן שגם אתם תשקיעו בעצמכם, באמצעות הצטרפות לאתר מוביל בתחומו.

נגישות