אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד: הכול על קורס שוק ההון למתחילים

אם הגעתם לגיל 50 ובא לכם לפתח קריירה חדשה, זה הזמן לומר שעוד לא מאוחר. למה כדאי לכם ללמוד את תחום שוק ההון, מה מחכה לכם בחוץ ולמה כדאי גם לכם ללמוד בפסגות? כל התשובות לפניכם.

שוק ההון על קצה המזלג

שוק ההון הוא למעשה הזירה שבה אנשים משקיעים כסף במגוון רחב של כלים פיננסיים על מנת לקצור רווחים. למעשה כשאתם משקיעים בשוק ההון אתם קונים מניה של חברה כזו או אחרת ובתוך כך הופכים לחלק ממנה. בתוך כך, משקיעים הם האנשים שקונים מניות או אג"ח מחברה במטרה: 1) להרוויח כסף מצמיחתה; 2) לתמוך בצמיחת ההשקעות של אנשים אחרים; 3) להפוך לחלק מתהליך קבלת ההחלטות לגבי אילו מניות או איגרות חוב יש לרכוש; או 4) לקבל גישה ישירה להנהלת החברה. בתמורה לכספם מקבלים בעלי המניות חלק מרווחי החברה בצורה של דיבידנדים. מדובר בתחום מורכב מאד שאנחנו ממליצים לכם ללמוד אותו בצורה מקצועית. לימודים אלה יספקו לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח במגרש של הגדולים באמת.

למה כדאי לכם ללמוד את תחום שוק ההון?

זה אולי נשמע לכם קצת מוזר אבל פתאום הכסף שלך יתחיל לעבוד בשבילך גם בזמן שאתה ישן. תוכלו כמובן להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם מבלי לעזוב את מקום העבודה, החיים שלכם יהיו יותר מעניינים, עצמאיים יותר, עם אפשרויות גדולות יותר. כמו כן, הידע שלכם בשווקי ההון יעניק לכם יתרון עצום בעבודה מול בנקים ומוסדות פיננסיים. הניסיון שלכם יגדל, מה שיעזור לכם לסחור בצורה מוצלחת יותר ומלאת הזדמנויות.

למי התחום הזה מתאים?

התחום הזה מתאים במיוחד למי שרוצים להתחיל להשקיע בשווקי ההון, למי שאין להם ידע מוקדם בשווקי ההון, למי שרוצים להפוך את שווקי ההון למקור הכנסה נוסף או ראשוני, למי שרוצים לשלוט בכספם ולמי שרוצים להבין איך כל העולם הפיננסי עובד. למי התחום הזה לא מתאים? למי שרוצה להתעשר ביום אחד, למי שלא רוצה להשקיע או אין לו את הזמן להשקיע בלימודים.

 

אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד: הכול על קורס שוק ההון למתחילים

 

מה כוללת תכנית הלימודים?

תכנית הלימודים כוללת מערך של 14 שיעורים כאשר ההתחלה מתמקדת כמובן בבסיס שיסייע לכם לקבל את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להיכנס לעניינים. בנוסף, אתם תלמדו איך לנתח דוחות ולזהות הזדמנויות שונות, איך מאתרים היכן נמצא הכסף החכם בשווקים, איך מנהלים את הסיכונים שיש בהשקעות בשוק ההון ועוד.

למה כדאי ללמוד במכללת פסגות

מכללת פסגות הינה מכללה מנוסה מאוד המלמדת ומכשירה סטודנטים כבר למעלה מ-18 שנים. 32,000 הסטודנטים שלמדו בפסגות מיקמו את המכללה כטובה בשוק, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים מאוד בתחום. החומר הנלמד מוגש בצורה ברורה שכל אחד מכם יבין ויוכל ליישם. שפת המדריך פשוטה והם בגובה העיניים עם התלמידים, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שגם אתם תלמדו את החומר בצורה יעילה ומהירה.

מכללת פסגות היא מכללה שמאמינה ויודעת שזמנם של הסטודנטים הוא היקר ביותר. ככזו היא מאמינה ונושמת פרקטיקה, מה שכמובן בא לידי ביטוי באופן שבו היא מעבירה את חומר הלימוד בתחומים שונים. מכללת פסגות מקדמת מחקר מעשי, והיא מפתחת שיטות הוראה שהן שיטות מוכחות שעוזרות לסטודנטים לקפוץ ישר למים למחרת.

לסיכום,

אם הגעתם לגיל 50 ובא לכם לפתח קריירה חדשה, זה ממש לא מאוחר. התרשמו מקורס שוק ההון למתחילים במכללת פסגות וצאו לדרך מאתגרת ומעניינת.

נגישות