אף פעם לא מאוחר: בברלינגטון אינגליש תוכלו לשפר את האנגלית שלכם בתוכנית מותאמת אישית!

לימוד שפה חדשה בגיל מבוגר יכול להיות מאתגר, אבל מדובר בהחלט במשימה אפשרית. מבוגרים רבים, כולל קשישים, למדו אנגלית בהצלחה בשלב מאוחר יותר בחיים. למרות שהתהליך עשוי לקחת יותר זמן ומאמץ בעקבות הגיל, מבוגרים עדיין יכולים להשיג שטף בדיבור וכתיבה. החדשות הטובות הן שכיום ניתן להירשם ללימודי אנגלית בהתאמה אישית בברלינגטון אינגליש. מדוע כדאי ללמוד שפה נוספת ומה חשוב לדעת אודות מסלול הלימודים של ברלינגטון אינגליש? כל הפרטים בסקירה הבאה.

מדוע כדאי ללמוד שפה נוספת כמו אנגלית?

ללימוד שפה חדשה יכולה להיות יתרונות רבים עבור מבוגרים וקשישים, כמו למשל שיפור היכולות הקוגניטיביות, מניעת ירידה בזיכרון וכן סיוע  בשמירה על פעילות המוח. כמו כן, לימודי אנגלית יכולים לתת לכם הזדמנות להתחבר עם תרבויות, אנשים וקהילות שונות ויכול לעזור לשמור על חיי חברה פעילים, בעקבות התייצבות בכיתות לימוד ביחד. יתר על כן, לימודי אנגלית בהתאמה אישית יכול לפתוח הזדמנויות חדשות לנסיעות וצמיחה אישית. אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל ללמוד אנגלית, ועם המשאבים והמוטיבציה הנכונים, ניתן להגשים את המטרות כמו שיחה באנגלית ברמה גבוהה. לימוד אנגלית למבוגרים בברלינגטון אינגליש מהווה הזדמנות מצוינת להצטרף למערך שיעורים שיכול להניב לא רק את היכולת לשפר את השפה והכתיבה בשפה האנגלית, אלא גם לנצל את סביבת הלימודים לטובת הצרכים הנדרשים, החל מיצירה של קשרים חדשים ועד להעשרת הזמן הפנוי.

 

 

תוכנית לימודים בהתאמה אישית – כל מה שצריך לדעת

ברלינגטון אינגליש היא רשת בתי הספר הגדולה ביותר בישראל בתחום של לימוד אנגלית. השיטה של בית הספר היא שיטה ייחודית ומתקדמת מאוד המשלבת בין למידה מעורבת בכיתה פרונטלית עם מורים דוברי השפה העברית, וכן הקפדה על כיתות קטנות, מתוך מטרה לספק לכל תלמיד יחס אישי. השילוב של מערכת טכנולוגית מהטובות בענף הופכת את לימודי האנגלית למבוגרים לקל ופשוט יותר מאי פעם, כאשר הייחודיות של מסלול זה נובע בשל בניית תוכנית ייחודית המתבצעת עוד לפני ההרשמה וכוללת בירור צרכים, מבחן ידע ורמה ולאחר מכן בנייה של תוכנית קורס. תיאום הציפיות המתבצע עוד לפני תחילת הקורס הוא זה שיכול להניב לכם את היכולת להפחית את החששות הטבעיים וכן לקבל מענה בהתאמה אישית, לטובת שיפור השפה האנגלית, גם בגיל השלישי ועם שימת דגש על סביבת לימודים המאפשרת לכם להגשים את המטרות לשמן נרשמתם לקורס, ובהתאם לכך לקבל את המענה הטוב והמקצועי ביותר בתחום של לימודי אנגלית.

תוכנית לימודים ייחודית ובעלת פוטנציאל לקהל המבוגר

תוכנית הלימודים הייחודיות של ברלינגטון אינגליש מבוססת על לימודים באופן עצמאי מהבית לצד כיתות לימוד הפרוסות במעל ל-35 ערים במדינת ישראל. מאחר והלימודים הללו צריכים להתבצע באופן נינוח ככל האפשר, תוכלו במסגרת של קורס אנגלית למבוגרים לקבל את המענה לו אתם זקוקים, לאחר בירור צרכים וכן הבנה כי תמיד אפשר ורצוי ללמוד אנגלית, גם אם יש לכם ידע בסיסי ובוודאי אם אתם רוצים להגדיל ולהרחיב את אוצר המילים וכן לכתוב ברמה גבוהה, כחלק מהבנה כי מדובר בשפה המדוברת ביותר בעולם.

לסיכום

אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד ולהעשיר את הידע. בעבור בני הגיל השלישי, מדובר בדרך נהדרת לשדרג ולהעשיר את הזמן הפנוי. לקבלת פרטים נוספים אודות הקורס, היכנסו כבר עכשיו לאתר, השאירו פרטים ונציג לימודים ישוב אליכם בהקדם, לטובת קבלת פרטים אודות קורס אנגלית למבוגרים.

נגישות